Kosy i podcinarki akumulatorowe
Kosy i podcinarki akumulatorowe STIGA - szeroki wybór - BCC APEKS

Kosy i podcinarki akumulatorowe

Aktywne filtry

Kosa elektryczna na akumulator – idealny model dla Ciebie

BBC APEKS to profesjonalna firma, która rozumie, że każdy właściciel ogrodu ma inne potrzeby. Dlatego w naszym asortymencie znajdziesz bogatą gamę sprzętu, w tym m.in. kosę elektryczną akumulatorową. Wśród urządzeń posiadamy zarówno modele o dość ograniczonych parametrach, np. idealną do krótkiej pracy małą podkaszarkę akumulatorową, jak i te bardziej zaawansowane modele. Wybór odpowiedniego urządzenia zależy od wielu czynników, w tym m.in. wielkości posesji czy częstotliwości koszenia. Tańsza, a przy tym najbardziej podstawowa podkaszarka akumulatorowa od STIGA może być optymalnym sprzętem w przypadku małych ogrodów. Jeśli jednak jesteś miłośnikiem idealnie ściętej trawy i oczekujesz najlepszych rozwiązań, sprawdź stworzoną z myślą o wymagających klientach kosę akumulatorową STIGA SBC 900 D AE. To model cechujący się trwałym, bezszczotkowym silnikiem, możliwością długotrwałej pracy i aż 43 cm szerokością koszenia.

Akumulatorowa kosa do trawy – wygodna obsługa i elastyczne działanie

Dostępne w ofercie naszej firmy urządzenie marki STIGA, takie jak np. kosa akumulatorowa, to niezwykle praktyczny sprzęt, ułatwiający skuteczną pracę w każdym ogrodzie. Świetnie sprawdzi się niezależnie od panujących warunków. Podkaszarka do trawy na akumulator szczególnie przyda się w mokrych i trudno dostępnych miejscach, w których manewrowanie standardową kosiarką nie należy do najłatwiejszych zadań. Kosa akumulatorowa będzie też odpowiednia do wysokiej trawy i mocno zarośniętych ogrodów lub działek. Wśród zalet, jakimi wyróżnia się kosa elektryczna na akumulator, wymienić można przede wszystkim lekkość i ergonomiczny wygląd ułatwiający pracę w wielu pozycjach i pod różnymi kątami. Kosa akumulatorowa STIGA wyposażona została w ochronną dźwignię, która zapewnia maksymalne bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Podkaszarka na akumulator – dopasowana do każdego ogrodu

Poszukujesz poręcznej podcinarki akumulatorowej, która usprawni codzienną pracę w ogrodzie lub na działce? Zachęcamy do przejrzenia oferty naszej firmy! W swoim asortymencie posiadamy wysokiej jakości podkaszarkę akumulatorową cenionej na rynku marki STIGA. Solidne wykonanie, cicha praca, intuicyjny panel sterowania i dbałość o najmniejszy detal to korzyści, które gwarantuje ten szwedzki producent. Akumulatorowa podkaszarka idealnie nadaje się do trawy i podkaszania pionowych krawędzi trawnika. Lekka konstrukcja sprzętu od STIGA i wyposażenie podkaszarki akumulatorowej w inteligentną funkcję automatycznego podawania żyłki nylonowej sprawia, że przycinanie jest proste i nie wymaga wysiłku.

Masz pytania dotyczące specyfikacji interesującej Cię podkaszarki elektrycznej akumulatorowej? A może chcesz wiedzieć więcej na temat warunków sprzedaży? Skontaktuj się z nami, a postaramy się rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości!